כיצד מזג אוויר משפיע על מצברים

מאמרים >>

אם אתה מבולבל ולא מבין מה הקשר, אנו כאן על מנת לעשות סדר בבלאגן. על ידי הבנה עמוקה בין הקשר בין מצבר לבין מזג אוויר תוכל, בסופו של יום, לרכוש לעצמך מצבר שבאמת יתאים לרכבך, לתנאי הכביש והאקלים הישראלי וכך תוכל, בין היתר, גם להאריך את הזמן בו תצטרך להחליף מצבר וכך תחסוך כסף.

הקשר בין מצברים למזג אוויר

אין זה מפתיע שרכב וחשוב לציין שמדובר על כל כלי רכב, מתחמם בעת הנסיעה וככול ש"סביבת העבודה" של המצבר קשה יותר, כלומר, הטמפרטורה בחוץ לצד הטמפרטורת בסביבת המצבר מתחממת– הדבר אינו תורם. כאמור, בקיץ הישראלי הלוהט אנו מפעילים באופן טבעי מיזוג ברכב כך שהרכב מתאמץ יותר מה שגורם למצבר "לסבול" מחום באופן קיצוני ולהתאמץ יותר ולכן עליו להיות מוכן וערוך לתרחישים מהסוג הנ"ל.

בשל הסיבות שציינו לעיל מצברים בישראל מוכרחים להיות מותאמים הן לחום הישראלי הקיצוני שיכול להופיע בחודשי יוני – יולי – אוגוסט וגם בשל העובדה שכבישים רבים בישראל בנויים בצורה קלוקלת, כלומר, בעלי מהמורות, כבישים במהלך שיפוצים, כבישים עם בורות וכדומה -  דבר שיוצר בעיה משמעותית עבור המצבר.

מצבר שנוצר תוצרת ישראל שונה באופן משמעותי ממצבר מתוצרת חו"ל וזאת בשל העובדה שמלכתחילה הוא נוצר על מנת לעמוד בתנאים הלא פשוטים שדורשת מדינתנו ולכן באופן טבעי הוא מחזיק לאורך זמן ואינו "נפגם" בקלות. קרא טיפים נוספים על מצברים.

מה לגבי החורף?

שאלה מצוינת. עד כה התייחסנו לחשיבותו של מצבר ויכולותו להתאים עצמו לטמפרטורות של מדינת ישראל בחודשי הקיץ הלוהטים אך מדינתנו בורכה גם במזג אוויר קריר ומה קורה במצבים כאלו? ובכן, אם נהיה ריאליים הרי שהחורף במדינתנו אינו קיצוני יתר על המידה אך אם נשאיר את המצבר בחודשים הקרירים ללא פעילות, הרי שהוא ייגמר באופן מהיר הרבה יותר ולכן חשוב להקפיד אם נוסעים לחופשה ארוכה, שמישהו מבני המשפחה או החברים "יוציא את הרכב" לסיבוב קצר על מנת שהמצבר יעבוד, יטען וחוזר חלילה.

חשוב לזכור: כפי שאנו הולכים ושוכרים אדם העוסק בתחום קריקטורות לאירועים בעודנו מארגנים יום הולדת לילדנו ומסתמכים עליו שהוא בעל המקצוע המומחה והוא יודע לעשות את העבודה, כך עלינו לעשות אותו הדבר כאשר מדובר על רכישת מצבר. חשוב לשאול את חוות דעתם של מומחים ובסופו של דבר להסתמך על בעל המקצוע שנראה לנו אמין, בעל וותק ובעל מחיר משתלם.

חזרה
מצברים לאופנועני ים ויאכטות
מצבר הוא חלק מהותי מאוד בכל כלי הרכב. אין ספק שכאשר המצבר לא תקין או קיי
סוגי כבלים להתנעה - לרכב ומדריך לשלבי השימוש
באופן כללי ישנם כמה הבדלים בין הכבלים השונים להתנעה לרכב, ההבדל העיקרי ה
כיצד יודעים שהמצבר ברכב עומד לשבוק חיים
כל בעל רכב מרגיש את זה ומכיר זאת – בין אם במודע ובין אם לא. החשש ל
5 טיפים לבדיקת תקינות המצבר ברכישת רכב יד 2
אתה מבין שהגיע הזמן שתחליף רכב. מאסת ברכב הישן שלך, אתה מרגיש שמיצית ואת
מצבר חדש לגיפ jeep grand cherokee כיצד לרכוש בחכמה
זה מכבר ג'יפים הפכו לסמל סטטוס, אחת כמה וכמה כשמדובר על jeep grand C
לצפייה במאמרים נוספים באתר
כל הזכויות שמורות לחי מצברים בע”מ (C)
Created by: Webz.co.il