מצברים מותגים ישראלים או מותגים בינלאומיים מה עדיף

מאמרים >>

גשם, רוחות, אתה רץ עם המטריה אל הרכב, נכנס אל מקום מבטחים, מנסה להתניע ואז אתה שומע את הרעש הנורא מכל – המצבר מחליט לעשות בעיות. אין ספק שהסיטואציה שתיארנו נחשבת לאחת הסיטואציות המתסכלות ביותר בכל הנוגע לחייו של רכב. אז מה עושים? נגשים אל המוסך הקרוב ומחליטים לבחור במצבר ישראלי או שמא עדיף בכלל לבחור במצבר בעל שם עולמי? יצאנו לבדוק את הסוגיה!

מצברים – מותגים או מצברים מקומיים?

בעלי רכב אינם מודעים לכך אך למעשה מצברים נבחרים על פי מספר פרמטרים מרכזיים ולא על פי גחמתם של בעלי המוסכים (שמא חשבתם שאלו מנסים "לעשות עליכם קופה", כמו שאומרים).
הפרמטרים המרכזיים על פיהם נבחר את מצבר לרכב הם: סוג הרכב, שנת הרכב ונפח המנוע שלו, כלומר, הצרכים שלו.

כאן עולה השאלה המעניינת ביותר – הרי שניתן למצוא מצברים ישראלים שיוכלו לעשות את העבודה ויתאימו בדיוק לצרכיו וסוג הרכב וכן, ניתן למצוא גם מצברים בינלאומיים אז מה עדיף לבחור? חשוב להבין שמצברים בינלאומיים מיובאים אל ישראל אך מה שחשוב הוא שלמצברים אלו יהיו למעשה תקנים בינלאומיים, דבר המעיד על האיכות הגבוהה שלהם. כמו כן, לכל מצבר (ישראלי ובינלאומי) חובה שיהיה גם אישור של מכון התקנים בישראל.

להזמין מהאינטרנט מצבר מחו"ל?

השאלה הזו מחייבת התייחסות מיוחדת ומדוע? ובכן, עולם האינטרנט, ללא שום צל של ספק, פתח עבורנו דלתות רבות בהזמנת מוצרים מחו"ל אם זה תכשיטים, טבעות אירוסין מהממות חלקי חילוף לרכב ואפילו מאפשר לנו מדי פעם, לחסוך בכסף אך כאשר מדובר על מצברים – הלב הפועם של כל כלי רכב באשר הוא – אסור להסתכן.
אנו לא יודעים למעשה מי ושב מאחורי המחשב ואנו לא יכולים לקחת על כך גם את הסיכון וכפי שאמרו רבים וטובים מאיתנו – מה שעולה זול, בסופו של דבר יוצא יקר!

אם במצברים עסקינן אתה וודאי תרצה לקרוא מאמר זה על מצבר רטוב לעומת יבש.

מעבר לכך, אם אינך ודע להרכיב מצבר הרי שאחרי שהמצבר שהזמנת יגיע אלייך, תצטרך לגשת למוסך שירכיב עבורך את המצבר – שעות עבודה לצד זמן העבודה של המוסך הנבחר יגרמו לך להוציא כסף, לא עדיף פשוט לחפש אחר מוסך איכותי שימצא עבורך מצבר טוב ומתאים?
זכור – מצבר איכותי הוא לאו דווקא מצבר בעל שם פופולארי, אלא מצבר שיצליח לעשות עבורך את העבודה – להחזיק כשלוש שנים ולתת לך שקט נפשי בעודך רץ עם המטריה בגשם זלעפות אל הרכב.

חזרה
מצברים לאופנועני ים ויאכטות
מצבר הוא חלק מהותי מאוד בכל כלי הרכב. אין ספק שכאשר המצבר לא תקין או קיי
סוגי כבלים להתנעה - לרכב ומדריך לשלבי השימוש
באופן כללי ישנם כמה הבדלים בין הכבלים השונים להתנעה לרכב, ההבדל העיקרי ה
כיצד יודעים שהמצבר ברכב עומד לשבוק חיים
כל בעל רכב מרגיש את זה ומכיר זאת – בין אם במודע ובין אם לא. החשש ל
5 טיפים לבדיקת תקינות המצבר ברכישת רכב יד 2
אתה מבין שהגיע הזמן שתחליף רכב. מאסת ברכב הישן שלך, אתה מרגיש שמיצית ואת
מצבר חדש לגיפ jeep grand cherokee כיצד לרכוש בחכמה
זה מכבר ג'יפים הפכו לסמל סטטוס, אחת כמה וכמה כשמדובר על jeep grand C
לצפייה במאמרים נוספים באתר
כל הזכויות שמורות לחי מצברים בע”מ (C)
Created by: Webz.co.il