מה גרם לירידת מחירי המצברים בישראל

מאמרים >>

אין ספק שהתחוללה כאן מהפכה של ממש בשנים האחרונות. אם בעבר כאשר שמענו את רעש הרכב מקרטע וגילינו שמדובר במצבר וחששנו שאנו עומדים לשלם מחירים גבוהים עבור מצבר חדש, הרי שכיום המציאות שונה לחלוטין.

כיום בעלי רכבים יכולים ליהנות ממחירים הרבה יותר נוחים ואטרקטיביים, כאלו שבאמת משתלמים לכל כיס. אז מדוע הדבר קרה? מדוע בשנים האחרונות התרחשה ירידה במחירי המצברים בישראל? יצאנו לבדוק!

מצברים לרכב במחירים גבוהים? לא עוד!

אז מדוע למעשה המחירים ירדו? הסיבה לכך די פשוטה: בעבר בארץ היו מעט חברות שניתן לומר שמעין "השתלטו על השוק", הדבר גרם לנהגים רבים להיות מתוסכלים. ככול שהאינטרנט החל לתפוס תאוצה, נהגים רבים התחילו להבין שהם יכולים ליהנות מאפשרות יוצאת מן הכלל – הזמנת מצברים מהאינטרנט, הבאתם אל המוסך המטפל ברכבם והתקנה של המצברים הללו. הבעיה באופציה זו הייתה שלמעשה הרכישה הייתה מעין "רכישת חתול בשק", אתה לא באמת יודע מה אתה קונה ומרבית הפעמים הלקוחות לא מספיק הבינו ברכבים על מנת לדעת איזה מצבר הם צריכים לרכוש.

השוק המשיך להיות פרוץ ואליו נכנסו חברות נוספות ובראשן – כניסה של מצברים חדשים אל מדינתנו הקטנה מחברות נוספות בעולם, דבר שגרם לצניחה משמעותית במחירי המצברים בארץ.
הרוח החדשה אשר הגיעה אלינו מעבר לים והביאה עמה ניחוח של מצברים חדשים ובעיקר ניחוח של מחירים אטרקטיביים, הדבר הוביל חברות מצברים רבות בארץ למעין "פאניקה", שהרי על מנת שיוכלו להישאר רלוונטיים עבור הרוכשים הישראלים – עליהם להוריד במחיר. (בקישור הבא מאמר מצוין בנוגע לרכישת מצבר בכלל ובנוגע למחירי מצברים בפרט – לחץ כאן)

כמו כן, חברות חדשות צמחו בשוק הישראלי, דבר שגרם "למלחמה סמויה על ליבו של הצרכן" ודבר אשר גרם, באופן אוטומטי, לירידה משמעותית במחירי המצברים בארץ.
עם זאת, חשוב מאוד לזכור – המחירים אכן אטרקטיביים מאשר פעם אך עדיין מומלץ לשלם מעט יותר עבור מצבר במקום מוכר המעניק אחראיות על מוצריו מאשר לרכוש מצבר במחיר זול יתר על המידה ולמעשה לרכוש מצבר פגום או ישן.
ניתן למנוע את עוגמת הנפש על ידי עריכת סקר שוק קצר בין החברות השונות שקיימות בארץ ואפילו לבקש המלצות מחברים או מכרים.

קרא עוד על השוואה של קניית מצבר תוצרת ישראל לבין בינלאומי.

והכי חשוב – שתהיה לנו נסיעה בטוחה!

חזרה
מצברים לאופנועני ים ויאכטות
מצבר הוא חלק מהותי מאוד בכל כלי הרכב. אין ספק שכאשר המצבר לא תקין או קיי
סוגי כבלים להתנעה - לרכב ומדריך לשלבי השימוש
באופן כללי ישנם כמה הבדלים בין הכבלים השונים להתנעה לרכב, ההבדל העיקרי ה
כיצד יודעים שהמצבר ברכב עומד לשבוק חיים
כל בעל רכב מרגיש את זה ומכיר זאת – בין אם במודע ובין אם לא. החשש ל
5 טיפים לבדיקת תקינות המצבר ברכישת רכב יד 2
אתה מבין שהגיע הזמן שתחליף רכב. מאסת ברכב הישן שלך, אתה מרגיש שמיצית ואת
מצבר חדש לגיפ jeep grand cherokee כיצד לרכוש בחכמה
זה מכבר ג'יפים הפכו לסמל סטטוס, אחת כמה וכמה כשמדובר על jeep grand C
לצפייה במאמרים נוספים באתר
כל הזכויות שמורות לחי מצברים בע”מ (C)
Created by: Webz.co.il