כיצד יודעים שהמצבר ברכב עומד לשבוק חיים

מאמרים >>

כל בעל רכב מרגיש את זה ומכיר זאת – בין אם במודע ובין אם לא. החשש להיכנס אל תוך הרכב, להכניס את המפתחות אל תוך ה"סוויצ'" והרכב משמיע רעשים מוזרים (כאלו שלא מבשרים על כך שאתה עומד להגיע בזמן לעבודה) והוא פשוט יסרב להניע. כן, זה קורה לכולם – מצברים נועדו בסופו של דבר לשבוק חיים אבל כיצד נדע מתי הם מאותתים לנו על כך? יצאנו לבדוק!

מתי המצבר מסמן על סוף דרכו?

אז מתי אפשר לדעת שהרכב עומד לגרום לנו להוציא כסף על מצבר חדש? האם ניתן בכלל לדעת זאת? בואו נבדוק!
ראשית כל, בואו נענה על השאלות ששאלנו זה עתה: כן, ניתן ללא שום צל של ספק לדעת שהמצבר עומד להיפרד מאיתנו ואנו עומדים להיפרד, בשל כך, מכמה מאות שקלים וכן, אפשר גם לדעת בדיוק מתי הגיע הזמן ללכת למוסך הקרוב ולרכוש מצבר חדש. קרא טיפים נוספים לשמירה על מצבר לרכב.

רבים אינם יודעים זאת אבל על המצבר עצמו רשום התאריך בו הוא נוצר. כל מצבר אמור להחזיק כבין שלוש לארבע שנים כך שאם, למשל, הרכב נוסע מצוין אם אותו המצבר תקופה מאוד ארוכה (למשל שלוש וחצי שנים) ולאחרונה אתה מרגיש שהוא קצת "מפשל" כאשר אתה מנסה להתניע את הרכב – ככול הנראה שהגיע הזמן להחליף אותו. כמו כן, ישנם מצבים בהם הרכב מניע אך בעת ההתנעה עצמה יש מעין רעש של "תקתוקים" – זהו סממן נוסף לבאות.

דרך נוספת לדעת שסופו של המצבר הולך וקרב הוא כאשר מנסים להניע ולוקח לרכב מספר פעמים עד שהוא מצליח לעשות זאת. כאשר הנורות שעל לוח המחוונים מאוד חלשות, כאשר הרדיו מפסיק ללא שום סיבה ברורה הנראית לעין (כלומר, הרדיו מפסיק מעצמו ולאחר מספר שניות חוזר לעבוד. יש לבדוק אם דבר זה מתרחש לפחות מספר פעמים לפני שרצים להחליף את המצבר).

כמו כן, חשוב מאוד לזכור שלעיתים קרובות אנשים נמנעים מלהחליף מצבר (למרות שהגיע זמנו וכל הסימנים מראים על כך – כאשר הם מתרחשים מספר פעמים). כאשר נמנעים באופן מכוון למרות שיש צורך בהחלפת מצבר – הדרך יכול לגרום לבעיות רציניות בחלקים נוספים ברכב ולכן הדבר לא מומלץ! יש להיות ערניים אך עם זאת – הגיוניים.

נסיעה נעימה ובטוחה.

ניתן להשוות זאת בדיוק כפי שאתם בוחרים לכם דוגמנית אינטרקליק למסיבת הרווקים שלכם.

חזרה
מצברים לאופנועני ים ויאכטות
מצבר הוא חלק מהותי מאוד בכל כלי הרכב. אין ספק שכאשר המצבר לא תקין או קיי
סוגי כבלים להתנעה - לרכב ומדריך לשלבי השימוש
באופן כללי ישנם כמה הבדלים בין הכבלים השונים להתנעה לרכב, ההבדל העיקרי ה
כיצד יודעים שהמצבר ברכב עומד לשבוק חיים
כל בעל רכב מרגיש את זה ומכיר זאת – בין אם במודע ובין אם לא. החשש ל
5 טיפים לבדיקת תקינות המצבר ברכישת רכב יד 2
אתה מבין שהגיע הזמן שתחליף רכב. מאסת ברכב הישן שלך, אתה מרגיש שמיצית ואת
מצבר חדש לגיפ jeep grand cherokee כיצד לרכוש בחכמה
זה מכבר ג'יפים הפכו לסמל סטטוס, אחת כמה וכמה כשמדובר על jeep grand C
לצפייה במאמרים נוספים באתר
כל הזכויות שמורות לחי מצברים בע”מ (C)
Created by: Webz.co.il