היתרונות של שירות מצברים עד הבית

מאמרים >>

התחרות היום בין נותני השירותים השונים ממגוון תחומים היא אדירה, כך גם בתחום המצברים. יצרני מצברים לרכב או משווקים מורשים עומדים בתחרות מתמדת בענף, לכן הם חייבים להתאים את עצמם ללקוחות ולספק להם את השירות הטוב ביותר המקצועי ביותר המתאים ביותר לצורכי הלקוח. אחד מהחידושים בתחום זה הינו שירות תיקונים והחלפת מצברים בבית הלקוח. ישנם מעט נותני שירותים המעניקים את שירות זה כבר שנים רבות, אך התחרות הגדלה בתחום גרמה ליותר משווקי מצברים ויצרנים להציע את שירות זה בבית הלקוח כחלק ממערך השירותים שהם מציעים בתחום. 

היתרונות של שירות זה הם רבים - שירות תיקונים של מצבר לרכב עד הבית

נוח באופן ניכר ללקוח, איך צורך בהזמנת גרר, ולא צריך לבלות שעות ארוכות במוסך. החיסכון הכספי של הזמנת גרר ובזבוז שעות עבודה יקרות אלה היתרונות העיקרים שבשירות זה, מעבר לכן הנוחות של הגעת השירות עד לפתח הבית היא גם יתרון משמעותי.

יחד עם זאת חשוב להבדיל בין בעל מקצוע איכותי ומקצועי לבין בעל מקצוע לא מקצועי.

כמו בכל תחום השירותים יש חברות אמינות וחברות שפחות. ולכן חשוב לבצע את הבדיקות הבאות לפני הזמנת שירות מסוג זה

מחיר- אין טווח מחירים קבוע בתחום, מחירי מצברים לרכב משתנים מיצרן אחד לאחר, בהתאם לסוג המצבר. כמו כן השירות עצמו של הגעה עד בית הלקוח היא ברוב המקרים בתוספת תשלום כמו כן יש גם חברות שלא גובות תוספת עבור שירות זה. לכן חשוב לעשות סקר מחירים קצר, בין החברות השונות המציעות את השירות. חברה מקצועית תשאל את הבעל הרכב מספר שאלות לפני מתן הצעת המחיר כגון: סוג הרכב, כמה זמן עבר מאז החלפת המצבר, איפה הרכב נמצא כרגע וכדומה. כל הם יכולים להעניק ללקוח הצעת מחיר מדויקת על פי המרחק שבו נמצא הרכב ועל פי סוג המצבר שיכול להתאים לרכב.  קרא עוד בבלוג של אינטרקליק.

טווח שעות- במעמד הצעת המחיר בעל מקצוע איכותי ומיומן יעניק ללקוח טווח שעות שבו הוא אמור להגיע, לעומת בעלי מקצוע אחרים שלא יעניקו טווח של שעות שבו הם אמרים להגיע מה שמשאיר את הלקוח לחכות עד להגעתו של בעל המקצוע מבלי לדעת איפה הוא עומד כרגע מבחינת זמנים.

כפי שציינו אחד היתרונות הברורים של שירות זה הינו חיסכון בזמן, אם בעל המקצוע אינו מיידע את הלקוח לגבי זמן הופעתו בבית הלקוח, מדובר כאן על בזבוז זמן וכסף של יום עבודה.

באופן כללי שירות עד בית הלקוח תפס תאוצה בשנים האחרונות ונפרש על הרבה מאוד תחומים כמו קניות אונליין עד בית הלקוח, מרפאה וטרינרית ניידת עד בית הלקוח וכדומה. לא סתם שירות מסוג זה תפס האהדה כה רבה. 

חזרה
מצברים לאופנועני ים ויאכטות
מצבר הוא חלק מהותי מאוד בכל כלי הרכב. אין ספק שכאשר המצבר לא תקין או קיי
סוגי כבלים להתנעה - לרכב ומדריך לשלבי השימוש
באופן כללי ישנם כמה הבדלים בין הכבלים השונים להתנעה לרכב, ההבדל העיקרי ה
כיצד יודעים שהמצבר ברכב עומד לשבוק חיים
כל בעל רכב מרגיש את זה ומכיר זאת – בין אם במודע ובין אם לא. החשש ל
5 טיפים לבדיקת תקינות המצבר ברכישת רכב יד 2
אתה מבין שהגיע הזמן שתחליף רכב. מאסת ברכב הישן שלך, אתה מרגיש שמיצית ואת
מצבר חדש לגיפ jeep grand cherokee כיצד לרכוש בחכמה
זה מכבר ג'יפים הפכו לסמל סטטוס, אחת כמה וכמה כשמדובר על jeep grand C
לצפייה במאמרים נוספים באתר
כל הזכויות שמורות לחי מצברים בע”מ (C)
Created by: Webz.co.il