איך לבחור מצבר איכותי

מאמרים >>

בזמנים המודרניים שבהם אנו חיים עם מערכות טכנולוגיות מפותחות בכל התחומים, ותחום הרכב בפרט, קיים הצורך באספקת חשמל גבוהה יותר לכלי הרכב השונים. לכן המצברים של ימינו צריכים לספק מענה לעל הצרכים ולעמוד בדרישות כגון:

מזג האוויר- עם השנים מזג האוויר הופך להיות קיצוני יותר בכל העולם, וגם כאן בישראל, הקיץ הרבה יותר חם והחורף הקצר שלנו קר הרבה יותר מזמנים עברו.

טכנולוגיה- ההתפתחות המואצת בתחום הטכנולוגי גרמה לריבוי מכשירי חשמל גם ברכב וגם בבית, לפני עשרים שנה אף אחד לא העלה על דעתו שיהיה מסך טלוויזיה ברכב, או מערכות שמע מתקדמות כפי שיש לנו היום. מעבר לחלונות, המזגן, והמנורות ברכב. יש היום גם מצלמות, מסכים, מכונות גילוח, פלא' מצתים וכדומה שכולם מקבלים חשמל מהמצבר ברכב. ושלא נדבר על נפלאות האינטרנט שאף אחד לא חלם על דבר כזה לפני 30 שנה כמ ושהיום, ניתן לרכוש מוצרים שלמים מחו"ל או מהארץ בלחיצת כפתור, גם מוצרים יקרים כמו יהלומים וטבעות אירוסין המיוצרים על ידי אינטרקליק הכל חוקי והכל בחסות החוק.

כל השינויים הנ"ל גרמו לצורך במצברים יותר חזקים עם הספק חשמל גבוה יותר, ובעמידה בתנאי מזג אוויר קיצוניים של חום וקור.

מצבר לרכב איכותי

מצבר איכותי צריך להיות תואם לכל הקריטריונים שציינו:

מקור חשמלי מספק עבור כל המערכות החשמליות שברכב זרם חשמלי בהתאמה, יש רכבים עם מערכות חשמליות קטנות יותר ולעומת זאת יש רכבים עם מערכות חשמל מרובות, כל רכב צורך כמות חשמל שונה, לכן צריך להתאים מצבר התואם את שימושי החשמל המותקנים ברכב.

חוסר התאמה בין מצבר לרכב וסוג המערכות החשמליות יכול לקצר את חיי המצבר ולגרום לנזק. חברה בעלת וותק בתחום המצברים תדע להתאים לכם מצבר בהתאם לצריכת החשמל שלו.

מצבר והתאמות למזג האוויר

התאמת למזג האוויר- בדיוק כמו צריכת החשמל השונה כל ארץ במיקום גיאוגרפי שונה צריכה התאמה של מצברים שיתאימו למזג האוויר, לדוגמא: מדינות קרות צריכות מצבר מותאם לאקלים באזור שלא יקפא, אך בארץ אנחנו נחפש מצברים שמתאימים למצבי חום קיצוניים שמתאימים לאקלים האופייני בארץ רוב שנה האקלים שלנו חם. לכן המצברים התאימים לנו הם מצברים שיכולים לעמוד בתנאי חום קשים.

בחירת מצבר חייבת להיעשות בצורה שקולה, לקנות מצבר רק ממקום אמין, לבדוק מה תוקף האחריות על המצבר, ומה הפעולות שיש לבצע על מנת לשמור על תקינותו לאורך זמן.

את רוב הבדיקות נוכל לבצע באופן עצמאי כגון: בדיקת מים, מילוי מים במקרה הצורך, ניקוי המצבר מחלודה ולכלוך שמצטבר עליו. אך ישנן בדיקות שיש להקפיד לבצע לפחות פעם בשנה אצל בעל מקצוע מורשה כגון: בדיקות מתח.

חזרה
מצברים לאופנועני ים ויאכטות
מצבר הוא חלק מהותי מאוד בכל כלי הרכב. אין ספק שכאשר המצבר לא תקין או קיי
סוגי כבלים להתנעה - לרכב ומדריך לשלבי השימוש
באופן כללי ישנם כמה הבדלים בין הכבלים השונים להתנעה לרכב, ההבדל העיקרי ה
כיצד יודעים שהמצבר ברכב עומד לשבוק חיים
כל בעל רכב מרגיש את זה ומכיר זאת – בין אם במודע ובין אם לא. החשש ל
5 טיפים לבדיקת תקינות המצבר ברכישת רכב יד 2
אתה מבין שהגיע הזמן שתחליף רכב. מאסת ברכב הישן שלך, אתה מרגיש שמיצית ואת
מצבר חדש לגיפ jeep grand cherokee כיצד לרכוש בחכמה
זה מכבר ג'יפים הפכו לסמל סטטוס, אחת כמה וכמה כשמדובר על jeep grand C
לצפייה במאמרים נוספים באתר
כל הזכויות שמורות לחי מצברים בע”מ (C)
Created by: Webz.co.il